Kurumsal

Kurumsal

Kursumuz 1998 yılında kurucu müdür Atilla USLU 1998 yılında 28 yıllık öğretmenlik ve idarecilik tecrübesine dayanarak kurulmuştur

Aile şirketi yapısında olan bizler, sürücü Adaylarına vermiş olduğu izlenimde her zaman dürüstlüğü, hoşgörüyü ve iyi eğitimi ön plana çıkararak her geçen gün potansiyelini arttırarak sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.Kısaca kursumuzun tarihçesinden sizlere bahsetmek istiyoruz.

1999 yılında sürücü kursu olarak ortak olduğumuz kursun 17 Nisan 2000 tarihinde oğlumun isminden de esinlenerek Yeni Ümit Sürücü Kursu olarak değiştirdik tamamını. İsmimizdeki yeni ibaresi bizim için çok önemlidir. Yepyeni bir sayfa açmak ve kendimizi sürekli yenileyerek hep Zirvede kalmayı amaçlamıştık. Günümüzde teknoloji o kadar hızlı gelişiyor ki bu tempoya ayak uydurmak hep yenilenmeyle sağlanacağına İnandık. Kursumuzun açılışından bu yana en büyük hamleyi 2.003 ayında modelistlik, stilistlik kursları açarak sağlamış olduk. Ayrıca maalesef bir çok kursun verememiş olduğu tüm sürücü ehliyetlerini bünyemize katarak iş makinesi, operatörlük belgesi, forklift belgesi, src belgesi, modelistlik kursu, motosiklet ehliyeti, h sınıfı hasta sakat ehliyeti, d tır çekici ehliyetleri vererek bu dallarda tek olan meslektaşlarımıza alternatif olduk ve bunda ne kadar haklı olduğumuzu zaman sınıfı içinde bizzat şahit olduk, Bizim tüm amacımız adaylarımıza iyi hizmet verebilmek ve bu hizmeti verirken Paranın hırsına kapılarak adaylarımızdan ekstra Ücretler talep ederek onları yaralamamaktır.

Klimalı sınıflarda 20 kişilik ferah bir ortamda, video ve slayt desteği ile Çağdaş ve modern bir eğitim sunan Kursumuz sizlere çağın en son sistemlerinde rehber öğretmenlerin de desteği ile hizmet vermektedir.

Ayrıca Kursumuz ülkemizde bir ilke imzasını atarak teorik ve pratik sınavlardan her dersten 100 puan alan adaylarımıza ödül olarak kurs ücretini iade edip Trafikte fazladan 10 saat direksiyon dersi vermektedir.

Kursumuz uzman kadrosu ile yaptığı titiz çalışmalar sonucunda hazırlamış olduğu sürücü eğitimi kitabı ile yeni sınav sistemine adayları daha iyi adapte ederek yüksek başarı elde edilmesini sağlamıştır. Başarıyı elde Etmenin yolu kaynakların doğru kullanımından geçer. Bunu göz önünde bulunduran Yeni Ümit sürücü kursu en son değişiklik ve yasalar dahilindeki eğitim sistemini yakıdan takip ederek adaylarına daha iyiyi vermenin yollarını aramaktadır.

Hayaller Yeni Ümitleri, Yeni Ümit ise Geleceği Hedefler …

Saygılarımla
Kurucu Müdür Atilla USLU