Direksiyon Eğitimi

EHLİYETİ OLUP DİREKSİYONU YETERLİ OLMAYANLARA  AKICI TRAFİKTE ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ ti

RANDEVU : Direksiyon dersi almak için sizin istediğiniz gün ve saatlerde önceden randevu alarak işlerinizi aksatmadan eğitim alabilirsiniz.
DERS SAATLER : Her gün sabah 09:00 ile akşam 20:00 a kadar direksiyon eğitimi verilmektedir.Bu saatler arasında size uygun zamanı seçip bize bildirmeniz yeterlidir.
EĞİTİM GÜZERGAHI: Direksiyon eğitimi yapılacak güzergah İstanbul trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde eğitim verilir.Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergah ta eğitim verilir.Örneğin Eviniz ile iş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz.
EĞİTİM ARACI : Eğitim araçlarımızın tamamı 2007 Model Toyota Yaris’ tir.
NE KADAR SÜREDE ÖĞRENİLİR : Yaklaşık  olarak on saatlik direksiyon dersi alarak trafiğe çıkacak hale gelirsiniz.Bundan sonra sizin yapacağınız kendi aracınızla sürekli pratik yaparak kendinizi geliştirmek.
EĞİTİM VEREN ÖĞRETMENLER : Direksiyon eğitimi veren öğretmenlerimiz  bu konuda oldukça büyük tecrübeye sahiptirler.Ve hepsinin Milli Eğitim Direksiyon Usta Öğreticilik belgelerine sahiptirler.
DİREKSİYON EĞİTİMİNİZİN AMACI : Trafiğe çıkan sürücünün kendisinin ve başkalarının can ve mal güvenliğini tehlikeye atmaması ve trafik kurallarına uyan bilinçli sürücüler yetiştirmektir.

+